Skip to content

Tiina lugu

Tiina armastus ilu vastu pärineb juba päris varasest lapsepõlvest. Naistele rõivaid disainima hakkas ta aga  1997a., kui lõpetas Kunstiakadeemia. Mäng erinevate materjalide ja värvidega ning sellest kibemagusast protsessist sündiv tulemus, on see, mida ta üle kõige naudib.

Tiina on disainer, kes usub ikka veel, et mood on kunst. Ta omab kindlat visiooni naiselikkusest ja see läbib kõiki tema sulest sündivaid kollektsioone. Tiina on alati avatud inspiratsioonile ja üllatab teemade mitmekesisusega, mida oma kollektsioonides käsitleb. Tiina käekiri on tuntav, kuigi ükski  uus kollektsioon ei sarnane eelnevale.

Tiina Talumees couture on aeglase moe bränd naistele, mille eesmärk ei ole võita hinnalahinguid. Sellest olulisem on jätkusuutlikkus. Hoolime keskkonnast ja  toetame  pikaealist tarbimisviisi. Sinu uued  rõivad sünnivad  hoolikalt  valides kasutatavaid kangaid, detaile ja analüüsides toote eesmärki. Soovime, et Sinu riided oleksid pikka aega toimivad ja nende väärtus ajaga vaid kasvaks.

Enamik kasutusel olevatest kangastest on Eestisse saabunud Põhja-Itaaliast. Eritellimusel kangamustreid prinditakse villale, siidile ja viskoosile Comos.

Maakri tänava stuudiost ja netipoest leiad suurusnumbritesse õmmeldud miniseeriaid ja ka üksikeksemplare nii igapäevaseks tarbeks kui ka pidulikumalt tähistamist väärivateks sündmusteks.

Kui  Sa aga tunned, et Tiina võiks olla sinu personaalne disainer ja sooviksid temaga  kohtuda ja saada osa just spetsiaalselt  Sinule sobiva kleidi, mantli või kostüümi loomise protsessist, siis kirjuta või helista meile, palun!

Reserveeri endale sobiv aeg! →

_DSF3021