Skip to content
TALUMEES_PULM

Pruudid

Kui Sinu ellu on saabumas päev, mil  tähistad oma kallimaga armastust, siis lausa kindlasti tahad iseenda ja tema jaoks välja näha imetlusväärne.

Sinu  pruutkleidi lugu on väga isiklik. Kõik väärtused ja mälestused, mida see  endas kätkeb, on kordumatud. See tähendabki seda, et kõik peab olema sel õnnelikul päeval lihtsalt täiuslik.

Kui Sul on enamvähem selge, mis laadi pidu Sa soovid ehk  kas see on väike ja intiimne või suur ja uhke ja  kus see kõik toimub, siis tule meile külla. Ideaalse kleidi sinu jaoks  disainib juba Tiina ja teostab tema kogenud meeskond.

Esimeseks kohtumiseks reserveeri kindlasti aeg, selleks peaks varuma vähemalt 1,5 tundi, sest siis saame lähemalt tuttavaks. Kuulan Sinu mõtteid ja emotsioone eesootavaga seoses. Räägime sellest, milline sooviksid välja näha sel päeval.  Räägime ka avameelselt Sinu kehast, sellest, mis Sulle meeldib Sinu juures ja mis mitte, mida soovid rõhutada ja mida varjata. Vaatame koos kangaid ja võimalusel teeme tulevasest kleidist sinu seljas mulaaži, mis annab juba kindlamalt infot sellest, mis on just sinu jaoks parim valik.

Võimalik, et jõuame juba esimesel kohtumisel lõpliku visandini, aga sageli tuleb enne teostamist kohtuda veel ja rääkida kõik eesolev pisemategi detailideni lahti.

Kleidi teostamiseks kulub tavaliselt nädal kuni üks kuu ja tuleb teostada 2-4 proovi. Ajagraafik sõltub kleidi keerukusest ja sellest, kuidas Sina saad meie juures proovis käia.

TALUMEES_PULM_3