fbpx

Müügitingimused

Müügitingimused kehtivad E-poest kaupade ostmisel.

E-poes müüdavate toodete hinnad on eurodes ja märgitud toodete juurde.

​Kuidas osta?​​

Vali e-poest välja sobiv toode või tooted ja lisa  need ostukorvi.  Valitud tooteid saad vaadata ostukorvi ikoonile vajutades. Kui oled oma valikus kindel, vajuta lingile”mine maksma”. Täida ära arvelduse andmed ja vali pakiautomaat. Kui oled nõustunud müügitingimustega, siis esita tellimus. Ostu kinnituseks saabub  Sinu e-posti aadressile kiri ja sealt leiad andmed tellimuse eest tasumiseks.
Küsimuste korral helista +372 6645145 või kirjuta meie e-mailile pood[at]tiinatalumees.ee

Kuhu saan kaubad tellida ja palju see maksab?​​

Kaubad saab tellida SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati.​ Transport Eesti piires on tasuta​, tagastuse eest tasub klient.

Kui kiiresti tellitud tooted minuni jõuavad?​​

SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatidesse viime pakid 1-3 tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitab Smartpost või Omniva sms-teatega.

Tiina Talumees Moestuudio OÜ on kohustatud kauba tarnima hiljemalt 14 päeva jooksul. Kui kaupa ei ole võimalik tarnida, informeeritakse klienti sellest e-posti teel ning tagastatakse kliendi poolt makstud summa viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Kas e-poest ostetud kaupa saab tagastada?

Sul on õigus e-poest ostetud kaup 14 päeva jooksul alates kauba​ kättesaamisest tagastada. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis, kauba küljes peavad olema originaaletiketid, kaup peab olema kandmata ja​ rikkumata. Rikutud või kantud toodet ei võeta tagasi ega hüvitata ostusummat. Peale 14 päeva möödumist kaupa tagastada ja vahetada ei ole võimalik. Tagastamise kulud tasub tellija. 
Tellimuse tühistamisavalduse puhul kantakse tühistatud tellimuse raha tagasi samale kontole, kust ülekanne tehti.​

Kauba tagastamiseks kirjuta meile aadressil pood[at]tiinatalumees.ee või täida allolev vorm.

Kauba tagastamise vorm

Nimi *
E-mail *
Telefon *
Tellimuse number *
Tagastuse põhjus *